RU

Яценюк закликав опозицію показати витрати всупереч рішенню КСУ

21.03.2012, 11:55
Яценюк закликав опозицію показати витрати всупереч рішенню КСУ - Фото
Арсеній Яценюк
Лідер Фронту змін Арсеній Яценюк закликає колег по опозиції добровільно оприлюднити інформацію про свої доходи та витрати, незважаючи на те, що за рішенням Конституційного суду вони не зобов'язані робити цього в рік виборів. Про це він заявив сьогодні, виступаючи з парламентської трибуни.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк підкреслив: "Ми не повинні уподібнюватися їм, нам нема чого приховувати. Покажіть декларації за 2011 рік. Ми сильніші, ми розумніші й ми чесніші, ніж вони".

Яценюк вважає, що вчора КСУ узаконив корупцію в Україні. Рішення КСУ про те, що представники влади не зобов'язані декларувати свої доходи та витрати, він пов'язує з наближенням парламентських виборів.

"Всі, хто представляє Партію регіонів і владу, не хочуть декларувати мільярдні статки, які вони придбали за два роки перебування при владі, і не тільки за останні два роки, а й за останні десять років, оскільки фактично Партія регіонів майже десять років керує країною. Все це вкладається в одну загальну концепцію узаконення корупції як основи державної політики чинного президента й провладної партії ", - заявив він.

Зокрема, Яценюк нагадав, що одна тільки компанія Лівелла, яка працює на ринку нафтопродуктів, заробила 11 млрд.грн. на безмитне ввезення товарів в Україну, а парламентська більшість прийняла рішення списати 24 млрд. грн. приватним енергетичним компаніям. Крім того, додав народний депутат, на закупівлю бурових вишок компанією Нафтогаз Україна представники Партії регіонів заробили 3 млрд.грн.

"І, на превеликий жаль, це не кінець. Державні закупівлі - десятки мільярдів гривень, які йдуть з коштів платників податків, з державного бюджету в приватні кишені тих, хто сьогодні підтримує президента й у кого є депутатські значки та партквитки Партії регіонів", - додав він.

Нагадаємо, Конституційний суд учора визнав неконституційним положення закону "Про засади запобігання та протидії корупції", згідно з яким держслужбовці і депутати повинні були декларувати свої витрати й витрати своїх родин з дня вступу в дію даного закону 1 липня 2011 року.

Згідно з рішенням КСУ, відповідне положення вступає в силу на шість місяців пізніше - з 1 січня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини