RU

Яценюк заговорив про імпічмент

07.02.2012, 13:16
Яценюк заговорив про імпічмент - Фото
Арсеній Яценюк
Опозиція вимагає прийняти закон про імпічмент президенту. Про це заявив, виступаючи з парламентської трибуни, народний депутат Арсеній Яценюк.

"Те, яким чином парламент сьогодні прийняв президента - це вже навіть не червона лінія, це вимога. Це вимога до вас як до влади, це вимога до президента Януковича: зупиніться й схаменіться, подивіться, до чого ви довели країну. За останні два роки державний борг країни зріс до $ 60 млрд. Ви додатково за два роки набрали 15 млрд. Хто це буде віддавати? " - сказав Яценюк, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами опозиціонера, він знає, куди пішли гроші. "Значна частина цих грошей пішла на ваші рахунки, але за це потрібно буде відповідати, і цей час настане", - сказав він.

Яценюк зазначив, що влада не реагує на альтернативні пропозиції опозиції і не підтримує законопроекти, які вносяться опозиційними депутатами.

"Почну з основного. Опозиція вимагає, і вчора це рішення було прийнято усіма партіями об'єднаної опозиції, включити до порядку денного питання про розгляд закону України про порядок імпічменту президенту України. Я думаю, що якщо президент Янукович не боїться парламенту і не боїться власного народу, то він повинен сам визначити цей закон як невідкладний і внести його в парламент ", - сказав Яценюк.

Крім цього, він заявив, що опозиція вимагає включення до порядку денного та прийняття всіх законопроектів, які дозволили б зупинити політичні переслідування в країні. "Ми вимагаємо звільнити Тимошенко і Луценко, ми вимагаємо дати їм можливість брати участь у виборчій кампанії", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини