RU

Яценюк вийде з партії Фронт змін, але тільки на три місяці

14.05.2012, 11:35
Яценюк вийде з партії Фронт змін, але тільки на три місяці - Фото
Арсеній Яценюк
Лідер партії  Фронт змін Арсеній Яценюк напише заяву про тимчасове призупинення членства в партії на час виборчої кампанії. Про це він заявив газеті Комерсант-Україна.

"Я напишу цю заяву ... Воно не потребує схвалення будь-якими партійними органами, так що зараз це технічне рішення, яке необхідно для того, щоб Центрвиборчком зареєстрував мене кандидатом. Безпартійним я буду з 30 липня - на цей день запланований з'їзд партії з висунення кандидатів - по 28 жовтня, день виборів ", - сказав він.

"Я, до речі, хочу відразу ж розставити точки над i в дискусії про те, хто кого поглинає: ми Батьківщину або вона Фронт змін. Кандидати в депутати, що йдуть за партійним списком Батьківщини, вступають в громадську організацію Фронт змін. Я буду йти як безпартійний кандидат в депутати, але як голова громадської організації Фронт змін. А члени нашої партії будуть йти також як безпартійні, але як члени виконкому цієї організації", - додав Яценюк.

Нагадаємо, раніше заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера підтвердив, що в список політичної партії на парламентських виборах не можуть бути включені члени інших партій. "Партія може висунути кандидатом тільки свого члена або безпартійну особу. Члени інших партій не можуть бути представлені в списку кандидатів політичної партії. Якщо член партії хоче бути у списку іншої партії, для цього він повинен припинити членство у відповідній політичній партії", - зазначив Магера .

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини