RU

Яценюк вимагає розгляду питання про вибори в Києві завтра ж

01.04.2013, 11:41
Яценюк вимагає розгляду питання про вибори в Києві завтра ж - Фото
Фото: з ​​офіційного сайту Батьківщини
Опозиція вимагає призначити вибори в Києві завтра і провести в парламенті слухання з підготовки до паводків. Про це сьогодні на засіданні погоджувальної ради заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Яценюк підкреслив, що проект постанови про призначення виборів депутатів київської міськради і київського міського голови слід прийняти завтра. "А то в КМДА почистили чиновників, а сніг так і не почистили. Зі снігу потрібно було починати, а не з чиновників", - сказав він.

У відношенні подання до Конституційного суду, поданого регіоналами з приводу виборів в Києві, Яценюку зазначив, що проблеми слід вирішувати по мірі їх надходження. Він також підкреслив, що завтрашнє пленарне засідання потрібно почати з питання паводків в Україні. Зокрема, за його словами, необхідно заслухати ДНС, профільного віце-прем'єр-міністра (Олександра Вілкула, - ред.) і міністра фінансів з питання підготовки України до паводків. "Завтра необхідно заслухати уряд щодо готовності до НС, щоб не було так, як вийшло з прибиранням снігу", - сказав він.

Яценюк нагадав, що чиновники КМДА рекомендують громадянам у разі евакуації брати з собою аптечку, сірники, хліб і воду і збиратися на височинах. "У нас одне місце на височині - вулиця Банкова, Адміністрація президента. Напевно, для цього просять громадян сірники і запальнички з собою взяти", - зазначив він.

Нагадаємо, що в проекті порядку денного на поточний пленарний тиждень проект постанови про вибори в Києві пропонується розглянути в четвер 4 квітня.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини