RU

Яценюк: В Україні зареєстровано 823 тисячі переселенців

30.12.2014, 15:50
Яценюк: В Україні зареєстровано 823 тисячі переселенців - Фото
Арсенй Яценюк
На сьогоднішній день в Україні зареєстровано 823 тисячі переселенців. Про це заявив сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами прем'єра, з 823 тисяч переселенців 617 тисяч отримали умови для проживання. На допомогу переселенцям вже витрачено 328 млн грн.

"При цьому лише 30 тисяч переселенців звернулися у відповідні соціальні органи за працевлаштуванням. У мене є питання: понад 800 тисяч зареєструвалися (переселенцями, - ред.), 617 тисяч проживають і тільки 30 звернулися за роботою... З цих 30 тисяч 5 тисяч працевлаштовані і ще 20 тисячам присвоєно статус безробітних. Дивлячись на ці цифри, потрібно чесно сказати, що у нас немає 820 тисяч переселенців. У нас є 820 тисяч чоловік, які виїхали, однак частина цих людей отримали пенсії і повернулися назад. Це пенсійний соціальний туризм", - підкреслив він.

У такій ситуації Яценюк пообіцяв удосконалити систему соціальної реєстрації та обліку громадян. "Наша мета - прибрати російських терористів з Донецька і Луганська і зробити все для того, щоб повернути громадян, які втекли, бо їх там залякали і намагалися зробити заручниками", - підкреслив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини