RU

Яценюк в Донецьку пообіцяв, що закон про мови не буде скасовано

11.04.2014, 11:18
Яценюк в Донецьку пообіцяв, що закон про мови не буде скасовано - Фото
Арсеній Яценюк
Прем'єр-міністр України  Арсеній Яценюк запевнив, що закон про мови ніколи не буде скасований. Про це він заявив у Донецьку в ході зустрічі з представниками керівництва та еліт південно-східної України.

"Ніхто нікому ні за яких обставин не перешкоджатиме розмовляти тією мовою, якою звик", - сказав він, уточнивши, що "особливо" це стосується російської мови.

Прем'єр нагадав, що закон про мови Колесніченка-Ківалова діє і не буде скасований.

Нагадаємо, Верховна Рада 23 лютого 2014 року визнала таким, що втратив силу закон про основи державної мовної політики від 3 липня 2012 року. Цей закон передбачав можливість офіційної двомовності в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10 %.

У березні в.о. президента України  Олександр Турчинов відмовився підписувати даний документ. "Незважаючи на те, що закон про мови був незбалансованим, непрофесійно підготовленим, я не буду підписувати рішення парламенту про скасування цього закону поки робочою групою, яка завтра буде проголосована парламентом, чи не буде підготовлений і Верховною Радою проголосований новий закон" , - сказав Турчинов.

Сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк розпочав візит у східні регіони України. У Донецьку і Дніпропетровську прем'єр планує провести наради з главами облдержадміністрацій, міськими головами, керівниками силових структур, представниками промисловості Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, для обговорення ситуації в регіонах, питань децентралізації влади та нової редакції Конституції України.

Джерело: ОстроВ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини