RU

Яценюк відміряв опозиції три тижні на загальну стратегію

30.03.2012, 14:47
Яценюк відміряв опозиції три тижні на загальну стратегію - Фото
Арсеній Яценюк вважає, що опозиція вийшла на фінішну пряму по формату виборчої кампанії
Виступаючи на 11-му з'їзді партії Батьківщина, Арсеній Яценюк заявив, що в найближчі три тижні опозиція повинна виробити остаточну стратегію участі в парламентських виборах.

"Я думаю, що ми вийшли на фінішну пряму по формату виборчої кампанії 2012 року. Дозволю собі запропонувати вам, колеги, щоб за наступні три тижні ми поставили крапку й чітко сказали, як об'єднана опозиція буде перемагати на виборах. Це наша задача. Ми повинні створити нову українську політичну традицію й нарешті забути про родове прокляття української демократії, коли і за хвилину до розстрілу не можуть об'єднатися ", - цитує Яценюка кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Лідер Фронту змін нагадав, що ще кілька місяців тому мало хто вірив в те, що опозиція взагалі зможе сісти за стіл переговорів. "Але ми зібралися в Комітеті опору диктатурі, ми почали діяти й досягати результатів, прийняли рішення з формуванню єдиного списку мажоритарних кандидатів - це було перше базове рішення, і всі члени комітету підписалися під тим, що до 10 квітня будуть подані остаточні пропозиції та сформовано список", - сказав депутат.

Яценюк підкреслив, що об'єднана опозиція повинна надати громадянам свою програму перетворень в таборі, щоб люди розуміли, що це боротьба не за владу, а за Україну. "Ми йдемо до перемоги Батьківщини, ми йдемо до перемоги України, ми йдемо єдиним фронтом, і ми це зробимо", - підсумував парламентарій.

Нагадаємо, на сьогоднішньому з'їзді Батьківщини Яценюк підтримав бажання ув'язненого екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка запропонувала стратегію участі опозиційних сил у виборах за принципом "одна команда, один список, одна перемога".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини