RU

Яценюк у суді по Власенку: Спікер Рибак обманює ВАСУ

05.03.2013, 16:30
Яценюк у суді по Власенку: Спікер Рибак обманює ВАСУ - Фото
Арсеній Яценюк
Представник Сергія Власенка у Вищому адміністративному суді України Арсеній Яценюк заявляє, що підстав для позбавлення Власенка депутатського мандата немає. Про це він сказав сьогодні в ході засідання.

"Цей позов безпідставний і незаконний, він формується на сфальсифікованому висновку Регламентного комітету", - зазначив Яценюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Яценюк підкреслив, що позивач Володимир Рибак не з'ясовував фактичних обставин справи перед подачею позову, не цікавився у самого Власенка, чи веде той адвокатську діяльність. "Таким чином, цим позовом суд вводять в оману", - вважає він.

На думку Яценюка, навіть факт реєстрації Власенка народним депутатом є підтвердженням того, що він не поєднував будь-яку іншу діяльність з депутатською.

Яценюк зазначив, що Власенко бере участь в одному із судових процесів - по захисту колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. "Відповідно до постанови про допуск захисника до участі в справі, Власенко притягнутий як фахівець в галузі права - народний депутат. Тож факту ведення адвокатської діяльності не існує", - сказав він.

За словами Яценюка, право займатися адвокатською діяльністю не є веденням адвокатської діяльності. "А на момент подачі позову він навіть права на ведення адвокатської діяльності не мав. Власенко не суміщав депутатську діяльність, і ніяких підстав для позбавлення його мандата депутата немає. Є тільки одна підстава - політична, тому що він захищає Тимошенко, як громадянин", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Вищий адміністративний суд України розглядає позов про позбавлення Власенка депутатського мандата. Влада вважає, що захисник Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам Власенко наполягає, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво. Він зазначив, що відповідно до законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини