RU

Яценюк і Турчинов не згодні на роль підлеглих Тимошенко

26.08.2014, 17:20
Яценюк і Турчинов не згодні на роль підлеглих Тимошенко - Фото
Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк
За даними джерел в партії Батьківщина, напередодні виборів в керівництві цієї партії зріє серйозний конфлікт, який вже важко приховати від громадськості і простих партійців.

Опублікована раніше в ЗМІ інформація про вчорашній конфлікт на політраді Батьківщини, за даними джерел ЛІГАБізнесІнформ, відповідає дійсності. Олександр Турчинов вніс пропозицію коаліційної угоди між Батьківщиною і партіями Солідарність, Удар і Свобода з тим, щоб заявити про ненапад під час виборів і створення коаліції в новому парламенті. Тимошенко відмовилася ставити питання на голосування, після чого Турчинов разом з частиною прихильників з політради залишив засідання.

"Турчинов намагається вигідніше себе продати", - припустило джерело ЛІГАБізнесІнформ. "Він (Турчинов - ред.) прекрасний партійний функціонер, але не може бути першим номером - ні за складом характеру, ні за станом здоров'я - Турчинов хворіє. Після Майдану і посади в.о. президента він знайшов собі нового №1. І всупереч припущеннями, це не Порошенко, а Яценюк. Всі торги рейтингових Турчинова і Яценюка з Тимошенко перед виборами зводяться до того, щоб роздобути 50% списку Батьківщини для нинішнього прем'єр-міністра. Якщо цього не вдасться зробити, на вибори вони підуть окремо від Тимошенко", - повідомило джерело.

Що ж до рішення політради про зобов'язання підтримати Яценюка на пост прем'єр-міністра після виборів, то, за даними джерел, це не більше, ніж тактичний хід Тимошенко, який ускладнює вихід з партії для Яценюка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини