RU

Яценюк шукає керівників податкової і митниці серед бізнесменів

03.03.2014, 15:24
Яценюк шукає керівників податкової і митниці серед бізнесменів - Фото
Арсеній Яценюк
Прем'єр-міністр  Арсеній Яценюк звернувся до українських бізнесменів з пропозицією до середи подати свої кандидатури на посаду голови Державної податкової адміністрації та Державної митної служби. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з бізнесменами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк зазначив, що Міністерство доходів і зборів ліквідовано, замість нього будуть відновлені Державна податкова адміністрація та Держмитслужба. "Справа не тільки у відновленні структур. Справа в тому, як ці структури будуть функціонувати. Саме тому я зараз публічно звертаюся до вас... Керувати Державною податковою адміністрацією та Державною митною службою будуть люди не з системи. У мене було кілька зустрічей з представниками найбільших аудиторських компаній, і я публічно зараз вам тут пропоную. До завтрашнього дня зберіться в рамках асоціації, подайте уряду України кілька кандидатур людей із західною освітою, зі знаннями в податковій і митній сферах, для того, щоб уряд призначив нове некоррумірованное керівництво на ці структури. Прошу це зробити завтра, щоб у середу вранці ми їх призначили, тому що ми знаходимося у вкрай складній ситуації", - сказав Яценюк.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини