RU

Яценюк розповів, що Янукович проштовхує в нову Конституцію

27.06.2012, 15:54
Яценюк розповів, що Янукович проштовхує в нову Конституцію - Фото
Арсеній Яценюк
Президент України Віктор Янукович хоче від нової редакції Конституції федералізації і статусу другої державної для російської мови. Про це сьогодні в ході круглого столу на тему: "Конституція України: чи потрібні зміни" заявив народний депутат від опозиції Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк підкреслив, що опозиція виступає категорично проти переписування Конституції під політичний момент або новий розклад сил на політичній арені. "Сьогоднішня мотивація переписування Конституції, яку почав Янукович, для мене абсолютно зрозуміла", - сказав він.

Яценюк зазначив, що президент досі публічно не сформулював, якими конкретно він бачить зміни. "Можу припустити, що Янукович хоче змінити в чинній Конституції. Він готується до того, щоб вибори 2015 року не були програні, і зміни в Конституцію в поточному році означають тільки одне: це підготовка до втрати влади з метою утримати цю владу. Йтиметься про зміну порядку обрання президента, про зміну повноважень гілок влади, про можливість утримати владу за допомогою незрозумілої більшості у Верховній Раді України, про необхідність федералізації країни, про можливості введення другої державної мови, про що заявляє партія влади, і про відсторонення народу України від процесу внесення змін до Конституції ", - вважає депутат.

Нагадаємо, раніше президент закликав всі політичні сили, в тому числі опозицію, приєднатися до роботи Конституційної асамблеї. "Я ще раз закликаю всі політсили відкинути надмірне політиканство, піднятися над вузькими політичними інтересами, не керуватися тільки майбутніми парламентськими виборами", - сказав він.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини