Яценюк розповів про програму Кабміну з майже 400 пунктів

11.02.2016, 18:11
Яценюк розповів про програму Кабміну з майже 400 пунктів - Фото
Арсеній Яценюк

Основний пункт програми - широкомасштабна приватизація об'єктів державної власності

Уряд схвалив Програму діяльності Кабміну на 2016 рік, базові цілі і принципи публічної політики. Про це заявив прем'єр  Арсеній Яценюк  на засіданні уряду в четвер, 11 лютого, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Це повинен бути наш загальний план між урядом, парламентом і президентом, як реально проводити реформи в країні", - підкреслив він.

Основа цього плану, за словами Яценюка, - 379 рішень, які має ухвалити уряд разом з парламентом і президентом.

Він підкреслив, що виконання плану дій "можливо тільки тоді, коли ми як український уряд, парламент і президент чітко проголошуємо принципи, на яких ми здатні далі продовжувати реформи в країні".

Основний пункт програми - "прозора, чесна, широкомасштабна приватизація об'єктів державної власності".

Серед необхідних змін, позначених в плані дій, Яценюк назвав: продовження дерегуляції української економіки, реформу Державної фіскальної служби, судову реформу, перехід на контрактну армію, прийняття необхідного законодавства для безвізового режиму з ЄС, введення страхової медицини.

Згідно з програмою Кабміну, всі держкомпанії повинні отримати нових незалежних директорів. Те ж саме стосується державних банків. На найбільших 50 державних компаніях буде проведено міжнародний аудит.

Яценюк нагадав, що уряд подав до парламенту звіт про свою діяльність: "Ми у вівторок готові знову звітувати про виконану роботу за минулий рік".

Нагадаємо, 4 лютого члени Кабміну прийняли рішення продовжувати працювати в тому складі, який затвердив парламент.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы