RU

Яценюк розповів про нові технології появи "тушок" у Раді

12.09.2013, 11:46
Яценюк розповів про нові технології появи
Арсеній Яценюк
В опозиції категорично не підтримують ідею формування депутатських груп з 15 осіб - це спроба повернути політичну корупцію в український парламент. Про це заявив лідер фракції Батьківщина у Верховній Раді Арсеній Яценюк, коментуючи в інтерв'ю журналістам інформацію про те, що в регламент Верховної Ради можуть бути внесені зміни з тим, щоб депутатські групи можна було формувати з 12-15 чоловік, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Ті, хто скуповував тушок, хочуть тепер отримати фракцію або групи тушок. Все це вже було в попередньому скликанні парламенту. Вони хочуть ту ж корумповану політичну культуру привнести в новий склад парламенту" , - сказав він. Яценюк зазначив, що автори ідеї не можуть в даний час формувати "тушкофракцію" з 30 або 35 депутатів, як це мало б бути за чинним регламентом.

"У них не вистачає тушок. Навіть незважаючи на те, що було вкинуто неймовірний ресурс. Тому вони пішли іншим шляхом - формувати кілька груп, які будуть підконтрольні Януковичу і Партії регіонів. Наша позиція дуже чітка. Регламент прийнятий. Ми категорично проти корупції в парламенті. Формування депутатських груп з 12 або 15 депутатів переслідує тільки одну мету - отримати підконтрольних 12 або 15 осі , яким будуть щомісяця платити гроші за те, що вони будуть голосувати так , як їм скажуть в Партії регіонів", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, що за чинним регламентом депутатська група може бути сформована з депутатів, кількість яких не менше, ніж у найменшої парламентської фракції. На сьогодні в найменш численної фракції -  Комуністичної  партії України знаходяться 32 народних депутати.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини