RU

Яценюк розчарований виступом Януковича в Раді

03.09.2013, 11:44
Яценюк розчарований виступом Януковича в Раді - Фото
Арсеній Яценюк
Голова фракції Батьківщина у Верховній Раді Арсеній Яценюк залишився незадоволений виступом президента Віктора Януковича у парламенті - у голови держави немає чіткого плану дій. Про це Яценюк сказав у коментарі журналістам.

"Ми очікували почути чіткий план дій. Але мене вразило його бачення ситуації... Президент обмежився загальними фразами" , - сказав Яценюк, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Яценюка, президент не сказав нічого про те, як створити робочі місця, підвищити заробітні плати або вирішити проблему бюджетної дірки. " Теза про те , що влада і опозиція єдині в прагненні підписати угоду про асоціацію - справедливий. Ми, як українська опозиція, на цьому наполягаємо не перший місяць. Але подивіться, сьогодні президент прийшов виступати до Верховної Ради, і провладна більшість не внесла жодного євроінтеграційного законопроекту до порядку денного. Де урядові законопроекти ? Чому сьогодні порожня порядок денний з питань євроінтеграції" , - сказав Яценюк.

Також він висловив невдоволення тим, що ні слова не було сказано про те, як виходити з ситуації , що склалася з Російською Федерацією. "Вони ховають зараз голову. Роблять вигляд, що нічого не сталося, але 25 % українських експортерів до Росії стоять сьогодні на митниці. Питання не знято. Зрозуміло, що це політичне питання" , - вважає Яценюк.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини