RU

Яценюк: Росія вже не зможе змінити курс України

15.08.2013, 11:33
Яценюк: Росія вже не зможе змінити курс України - Фото
Арсеній Яценюк
Заборона на ввезення українських товарів до Росії - це тиск, щоб змусити Україну вступити до Митного союзу (МС). Про це заявив голова політради партії Батьківщина, депутат парламенту Арсеній Яценюк.

Політик зазначив, що для Росії стало звичайною практикою вводити заборону на українські товари. Він нагадав, що останні кілька років Москва забороняла й обмежувала ввезення українських сирів, молока, м'яса, цукру, кондитерських виробів. "Сьогодні ця торгова війна набула загрозливих масштабів", - підкреслив Яценюк, передає прес-служба партії.

Яценюк зазначив, що дії Росії - порушення угоди про вільну торгівлю в рамках СНД, а також порушення базових принципів СОТ. "Так себе не ведуть не тільки партнери, але й навіть погані сусіди", - додав депутат.

Він переконаний, що Росія намагається змусити Україну вступити в МС. "Однак свій вибір Україна вже зробила. Курс на євроінтеграцію закріплений в законодавстві України, і на Вільнюському саміті Східного партнерства має бути підписана угода про асоціацію України і ЄС", - нагадав політик.

Нагадаємо, Федеральна митна служба Росії з 14 липня фактично заблокувала ввезення всіх товарів з України. Всю українську продукцію включили до списку ризикованих товарів. У Росії свої дії пояснили тим, що Україна не є членом Митного союзу, тому й виникли проблеми.

Детальніше про торгову війну Москви проти Києва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини