RU

Яценюк проведе мітинг проти Януковича за спинами гостей з УЄФА

02.12.2011, 12:57
Яценюк проведе мітинг проти Януковича за спинами гостей з УЄФА - Фото
На фото: Арсеній Яценюк
Лідер Фронту змін Арсеній Яценюк розраховує на те, що в присутності представників УЄФА влада не наважиться розганяти мітинг "Україна проти Януковича", який відбудеться завтра об 11:00 на Михайлівській площі. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк зазначив, що вчора Європарламент прийняв резолюцію, в якій чітко позначені проблеми в Україні зі свободою слова і свободою зібрань. "Саміт 19 грудня безпосередньо залежить від того, яким чином українська влада поводитиметься надалі", - сказав він.

Яценюк нагадав, що Михайлівська площа, на якій планується провести мітинг, знаходиться між готелями "Інтерконтиненталь" і "Хайят", в яких розмістилися представники УЄФА.

"Сьогодні проходить жеребкування УЄФА, і саме в суботу вранці гості будуть виїжджати. Ми їх теж запрошуємо на мітинг "Україна проти Януковича", і я думаю, яким чином це буде виглядати. Все УЄФА зібралося в цих двох готелях і, наприклад, українська влада знову туди прижене декілька тисяч "Беркута", ну, і Калашникова разом з "Беркутом" - це такий комплект, Калашников і "Беркут". Тому ми впевнені, що акція буде проведена", - сказав він.

Яценюк зазначив, що вже зараз є проблеми з виїздом учасників мітингу з регіонів, але ці проблеми на місцях вирішують народні депутати.

Відповідаючи на запитання, яким чином Фронт змін планує зібрати десять тисяч людей на мітинг, Яценюк зазначив, що у партії тільки своїх місцевих депутатів - три тисячі, вони приїдуть обов'язково, а якщо кожен з них візьме з собою по дві людини, то кількість учасників наблизиться до десяти тисяч. Також він зазначив, що Фронт змін розраховує на участь у мітингу громадян, які поставили свої підписи проти Януковича.

Заявка до Київської міськдержадміністрації на проведення акції подана на кілька місць.

Відповідаючи на запитання, чи не заборонена ще дана акція в судовому порядку, Яценюк сказав: "Судової заборони поки немає".

"Норми Конституції є нормами прямої дії, і там чітко вказано право громадянина на вільні збори, і ніхто нас не зупинить, ніякий суд, ніяка міліція, ніяка виконавча служба і ніяка Адміністрація президента. Я хочу подивитися, як вони будуть завтра десять тисяч людей зупиняти", - попередив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини