RU

Яценюк просить владу не спекулювати на крові людей

27.04.2012, 16:35
Яценюк просить владу не спекулювати на крові людей - Фото
Арсеній Яценюк
Опозиція закликає більшість не спекулювати на крові людей, які постраждали в Дніпропетровську. Про це заявив журналістам народний депутат від НУНС Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк підкреслив, що опозиція висловлює співчуття всім постраждалим під час вибухів у Дніпропетровську. Він також підкреслив, що утримується від будь-яких політичних оцінок у даному питанні. "Опозиція готова в будь-який момент розблокувати парламент для того, щоб заслухати це питання, про трагедію в Дніпропетровську. Для цього ми вимагаємо, щоб президент України негайно скликав засідання РНБОУ, щоб генеральний прокурор, голова СБУ, міністр внутрішніх справ, міністр з питань надзвичайних ситуацій чітко доповіли ситуацію. Ми їх чекаємо в будь-якому момент в стінах парламенту", - сказав він.

Яценюк зазначив, що для того щоб обговорювати дане питання, необхідно з'ясувати хоча б першу обставину даної справи. "Але ми не хочемо дозволити спекулювати на трагедії і на крові людей сьогоднішній більшості", - підкреслив він. Він зазначив, що в порядку денному значиться питання про вибухи в Дніпропетровську, однак не вказано ні одну з перших осіб, які поінформували б парламент з цього питання.

"Перші особи зараз перебувають у Дніпропетровську. Зате інші три питання - це ратифікація кредитної угоди, їм потрібно терміново якісь гроші взяти. Наступне - постанова про винесення недовіри генеральному прокурору України. Наступне - прийняття присяги Уповноваженим Верховної Ради з прав людини та постанови про обрання голів і перших заступників голів комітетів, тобто, ще й кадрові питання. Повинен бути межа цинізму", - сказав він.

Нагадаємо, позачергове засідання було скликане у зв'язку з вибухами в Дніпропетровську. Фракції більшості запропонували провести в п'ятницю позачергове засідання Ради, на якому заслухати інформацію представників правоохоронних органів про ситуацію у зв'язку з вибухами в Дніпропетровську і "про заходи щодо захисту населення".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини