RU

Яценюк просить Раду позбавити уряд низки повноважень

09.04.2014, 11:07
Яценюк просить Раду позбавити уряд низки повноважень - Фото
Фото: Арсеній Яценюк
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк просить Верховну Раду позбавити уряд низки повноважень і прийняти закон про реальну дерегуляції. Про це він заявив, відкриваючи засідання Кабінету міністрів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Чим менше повноважень у чиновника - тим менше шансів у нього брати хабарі. Чим простіше правила і процедури з видачі дозволів - тим менше необхідності займатися домовленостями і хабарами представниками органів влади. Сьогодні в парламенті розглядатиметься цей законопроект, про фактично скасування половини різного роду дозвільних документів, у тому числі тих, що стосуються звільнення промислового комплексу від надмірних втрат при видачі різного роду сертифікатів... Прошу членів парламенту проголосувати цей законопроект, і уряд позбудеться низки повноважень . Ми свідомо йдемо на це, свідомо відмовляємося від того, щоб міністерства і відомства в Україні видавали сотні і тисячі дозвільних документів. Ми свідомо йдемо на те, щоб центральний уряд не було великим зборищем з видачі дозвільних папірців", - сказав він.

За словами Яценюка, законопроект, який знаходиться у Верховній Раді, передбачає дерегуляцію та спрощення видачі дозволів, позбавлення центральних органів влади невластивих їм повноважень, скасування 70-ти дозволів з ​​143-х , передбачених нинішнім законодавством. "Менше повноважень - менше корупції... Прошу Міністерство економіки продовжити роботу з дерегуляції української економіки, щодо зниження повноважень центральних органів виконавчої влади та місцевих органів, щоб переймати досвід, в тому числі наших грузинських колег, яким чином вичистити з України метастази корупції, які існують до сьогоднішнього дня... Корупція на нижньому та середньому рівнях залишилася і вичікує, і стежить, як далі будуть розвиватися події... Досить вже тих, хто золоті батони купує. Ті, хто купує золоті батони, потім повинні кришити батони в місцях не таких віддалених", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини