RU

Яценюк прогнозує, що в 2012 році в Україні закінчаться гроші

28.12.2011, 14:47
Яценюк прогнозує, що в 2012 році в Україні закінчаться гроші - Фото
Арсеній Яценюк
Народний депутат від фракції НУНС, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк вважає, що Україну в 2012 році чекає економічна стагнація, але й позитив теж буде. Про це він заявив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про свої очікування від майбутнього року.

"Почну з негативних очікувань. Наступного року країну чекає економічна стагнація. А по-простому - відсутність грошей у країні. Це відбудеться з двох причин. По-перше, протягом останніх двох років все розікрали, що можна було розікрасти, а по- друге, за ці два роки так і не дали поштовх розвитку економіки", - наголосив народний депутат.

Яценюк чекає проблем з безробіттям, неповерненням кредитів і великими ставками по кредитах, із закриттям бізнесу, низькими соціальними стандартами, розстрочкою по зарплатах, банкрутствами компаній. "На все це буде накладатися європейська і світова криза", - сказав він.

Разом з тим, в політичному плані, вважає Яценюк, наступний рік стане роком змін: "У тому випадку, якщо люди для себе ухвалять рішення прийти, проголосувати і тим самим взяти відповідальність за країну в свої руки. Люди повинні повірити, що можуть змінити країну. Я вірю, що вибори 2012 року будуть останніми виборами Верховної Ради при президенті Януковичі. Наступні вибори відбудуться вже без нього".

Валерія КОНДРАТОВА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини