RU

Яценюк прогнозує девальвацію гривні після виборів

18.09.2012, 11:00
Яценюк прогнозує девальвацію гривні після виборів - Фото
Арсеній Яценюк
Уряд не оприлюднює курс гривні в проекті держбюджету на 2013 рік, так як знає, що після виборів буде девальвація. Про це заявив один з лідерів об'єднаної опозиції  Арсеній Яценюк, виступаючи з парламентської трибуни.

"Ми вимагаємо пояснити, чому в проекті бюджету немає ні слова про курс національної грошової одиниці. Як ви розраховували бюджет, якщо ви не знаєте, який буде курс? У нас є серйозні підозри про те, що уряд спеціально не публікує курс, тому що знає, що після виборів буде девальвація ", - заявив Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Яценюк також підкреслив, що опозиція вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова і президента України Віктора Януковича пояснити, чому за два з половиною роки Україна зайняла грошей стільки ж, скільки і за останні 20 років, а також куди за один рік поділися $10 млрд. золотовалютного резерву.

Крім цього, за словами Яценюка, опозиція вимагає роз'яснити, що таке "покращення" і як воно пов'язане з вчорашніми даними Держcтату, що свідчать про п'ятивідсоткове падіння промвиробництва.

Яценюк підкреслив, що падіння промвиробництва на 5% за місяць означає скорочення замовлень, закриття заводів і звільнення співробітників, як це вже відбувається в Запоріжжі на декількох основних підприємствах. Він підкреслив, що держбюджет на наступний рік має приймати новий склад Верховної Ради України.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини