RU

Яценюк про рейтинги: Мене цифри не хвилюють

18.03.2013, 14:42
Яценюк про рейтинги: Мене цифри не хвилюють - Фото
Арсеній Яценюк
Лідер фракції Батьківщина в парламенті Арсеный Яценюк прокоментував в інтерв'ю Українській правді, що він думає про соціологічні опитування по президентським виборам, які пророкують лідеру партії УДАР  Віталію Кличку вихід у другий тур разом з Віктором Януковичем і перемогу спортсмена над чинним президентом.

"Відверто кажучи, мене не хвилюють ці цифри. Я можу багато розповісти про рейтинги - сам особисто переживав різні падіння і підйоми. Тут головне, знаєте, не думати, що ти Бога за бороду схопив", - сказав Яценюк.

Політик нагадав опитування перед парламентськими виборами. "Говорили, що Батьківщина прийде третьою або четвертою. Це говорили три різні соціологічні компанії. Сталося по-іншому - Батьківщина стала другою і набрала 26%. УДАРу пророкували друге місце, а вони прийшли третіми. А Свободі не давали більше 6-7%, вони ж набрали майже вдвічі більше. Тож зараз на соціологію посилатися, по-перше, некоректно, по-друге - занадто рано", - вважає Яценюк.

Нагадаємо, що відразу три соціологічні опитування показують, що якби президентські вибори відбулися найближчим часом, до другого туру вийшли б Янукович і Кличко. При цьому опитування групи Рейтинг та опитування КМІС свідчать, що в другому турі перемагає Кличко. Центр Разумкова даних по другому туру не призводить. Однак цифри дозволяють зробити висновок, що і в цьому випадку в другому турі перемагає лідер УДАРу.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини