RU

Яценюк попросив Польщу допомогти Україні у боротьбі з корупцією

23.04.2015, 15:58
Яценюк попросив Польщу допомогти Україні у боротьбі з корупцією - Фото
Павло Войтунік, Арсеній Яценюк (фото - kmu.gov.ua)
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернеться до уряду Республіки Польща направити в Україну фахівців для допомоги у виконанні програми з протидії корупції та проведення експертизи українського антикорупційного законодавства. Про це глава уряду повідомив на брифінгу за підсумками зустрічі з головою Центрального антикорупційного бюро Польщі Павлом Войтуніком у четвер, 23 квітня.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, Яценюк зазначив, що Войтунік прибув до Києва на запрошення уряду України, "щоб ми спільно почали розвиток комплексної антикорупційної стратегії в Україні".

Прем'єр-міністр підкреслив, що антикорупційна стратегія в Україні має будуватися за зразком польської "Хотів би, щоб і в Україні так само чітко і зрозуміло будували стратегію ті, хто відповідальні за боротьбу з корупцією".

На зустрічі, за словами Яценюка, підкреслювалося, що в боротьбі з корупцією необхідна координація всієї правоохоронної системи та всіх органів державної влади. "Діяльності одного Національного антикорупційного бюро не вистачить, щоб подолати корупцію", - зазначив глава уряду.

Ще один обов'язковий елемент, підкреслив він, боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади, а також з так званою повсякденню  корупцією, "з якою кожен українець стикається кожен день": "Це корупція в Державній автомобільній інспекції, на митниці, в податковій, школі та лікарні".

Яценюк звернувся до Войтуніка, щоб польська сторона допомогла Україні в першу чергу в питанні антикорупційного законодавства: "У нас десятки законів, які треба проаналізувати, і Польща пройшла цей етап. Ми хотіли б, щоб Польща зробила юридичну експертизу всіх законів по боротьбі з корупцією в Україні".

Він також повідомив, що звернеться до глави уряду Польщі Еви Копач з тим, щоб польський уряд направив в Україну фахівців для допомоги у виконанні програми з протидії корупції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини