RU

Яценюк подасть зустрічний позов проти Клюєва

04.07.2013, 10:58
Яценюк подасть зустрічний позов проти Клюєва - Фото
5facc17861684425fe0e59d6d11df5ec.jpg
Лідер фракції Батьківщина в парламенті Арсеній Яценюк хоче бачити в суді за позовом секретаря РНБО Андрія Клюєва, президента України  Віктора Януковича, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та голову СБУ Олександра Якименка. Про це він сказав сьогодні перед початком попереднього засідання суду.

"Сьогодні звернуся із зустрічним позовом до Андрія Клюєва щодо зловживання ним владою та службовим становищем при скупці народних депутатів України, оскільки вважаю, що він є тією людиною, яка має безпосереднє відношення до організації процесу тушкування і скупки членів парламенту протягом останніх десяти років", - зазначив Яценюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Яценюк назвав Клюєва "однією з найбільш корумпованих особистостей". "Також я звернуся до суду з проханням залучити в якості свідка особу, що призначила Клюєва секретарем РНБО - президента України Віктора Януковича. Також викликати свідком людину, яка була безпосередньо задіяна у процесі розслідування нападу на журналістів 18 травня - міністра внутрішніх справ Захарченка, а також того, хто, відповідно до Конституції, має здійснювати нагляд за дотриманням законності і правопорядку - голову Служби безпеки України", - сказав він.

Крім того, Яценюк хоче бачити начальника управління державної охорони, щоб з'ясувати всі факти та обставини, пов'язані з тим, де знаходився Клюєв за два тижні до 18 травня і яке відношення має секретар РНБО до подій, пов'язаних з нападом на журналістів.

"Також до суду в якості третіх осіб я хочу привернути народних депутатів України  Геннадія Москаля, Віталія Ярему та інших", - додав він.

Яценюк сказав, що наполягатиме на особистій участі в процесі самого Клюєва. Оскільки на сьогоднішньому попередньому засіданні інтереси Клюєва представляють його адвокати, Яценюк також не залишився на слуханні і поїхав до парламенту.

Нагадаємо, голова РНБО Клюєв подав позов проти Яценюка за звинувачень в підкупі депутатів парламенту.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини