RU

Яценюк переконав Княжицького не втручатися в конфлікт на ТВі

29.04.2013, 15:48
Яценюк переконав Княжицького не втручатися в конфлікт на ТВі - Фото
Микола Княжицький (фото - рух Чесно)
Глава фракції Батьківщина в парламенті Арсеній Яценюк звернувся до однопартійця, колишнього генерального директора ТВі Миколи Княжицького із закликом вийти з корпоративного конфлікту на телеканалі ТВі.

Як повідомляє прес-служба партії, Яценюк звернувся до Княжицького з проханням дати можливість власникам "остаточно поставити крапку в питанні власності на цей телеканал, а журналістам захистити свої права і право одного з незалежних телеканалів говорити правду в Україні".

Яценюк зазначив, що для нього як для політика право власності на телеканал не є визначальним - найголовніше, чи може телеканал бути незалежним, а журналістський колектив реалізувати право на свободу слова. "У цивілізованому світі зміна власника не тягне за собою зміну редакційної політики ЗМІ. На жаль, в Україні це не так, де стало практикою, коли разом зі зміною власника правда змінюється на брехню", - сказав він.

"Конфлікт на телеканалі має бути вирішено прозорим і справедливим чином. Можливо, із залученням незалежних арбітрів, яких визначить журналістський колектив", - підкреслив Яценюк.

При цьому, за даними прес-служби, Княжицький запевнив Яценюка, що виходить з конфлікту навколо ТВi до його остаточного завершення.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Колишнього інвестора каналу Костянтина Кагаловського змінив Олександр Альтман. Крім того, колишнього генерального директора ТВі Наталю Катеринчук замінив журналіст каналу Артем Шевченко Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ із зборів каналу. Шевченко внесений до держреєстру як правомочний директор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Досьє на Костянтина Кагаловського

Досьє на Олександра Альтмана

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини