Яценюк передумав бойкотувати вибори в Раду

12.01.2012, 09:44
Яценюк передумав бойкотувати вибори в Раду - Фото
Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк

На думку Яценюка, відмова опозиції від бойкоту пояснюється бажанням "попастись на чужому електоральному полі"

Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк (на фото) відмовився від запропонованої ним тези щодо бойкоту опозицією парламентських виборів у випадку, якщо в них не братиме участь екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, оскільки, крім партії Батьківщина, жодна політична сила його не підтримала. Про це він повідомив в ефірі 5 каналу.

"Дуже шкода, що цю тезу не підтримала жодна партія, крім Батьківщини. Після того, як я зробив цю заяву, я щиро сподівався, що демократичні сили всі стануть в один ряд і скажуть - це правильний підхід, ми не будемо боротися один з одним, ми вважаємо, що ув'язнення лідера однієї з найбільших сил є неправильним, і ми вважаємо, що в цьому підході всі повинні бути єдині: випустіть Тимошенко, дайте можливість брати участь у виборах партії Батьківщина на чолі з їх лідером, і ми всі підемо на вибори. Що ми отримали після цієї заяви - два або три політичні діячі буквально на наступний день вибігли і почали кричати, що ні-ні-ні, ми підемо на вибори, ми вважаємо, що це неправильно бойкотувати", - обурився Яценюк.

На думку Яценюка, такі дії опозиційних партій пояснюються бажанням "попастись на чужому електоральному полі, що є навіть не цинізмом, а політичною дрібнуватістю".

Нагадаємо, раніше Яценюк запропонував опозиції бойкотувати парламентські вибори.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам