RU

Яценюк передумав бойкотувати вибори в Раду

12.01.2012, 09:44
Яценюк передумав бойкотувати вибори в Раду - Фото
Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк
Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк (на фото) відмовився від запропонованої ним тези щодо бойкоту опозицією парламентських виборів у випадку, якщо в них не братиме участь екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, оскільки, крім партії Батьківщина, жодна політична сила його не підтримала. Про це він повідомив в ефірі 5 каналу.

"Дуже шкода, що цю тезу не підтримала жодна партія, крім Батьківщини. Після того, як я зробив цю заяву, я щиро сподівався, що демократичні сили всі стануть в один ряд і скажуть - це правильний підхід, ми не будемо боротися один з одним, ми вважаємо, що ув'язнення лідера однієї з найбільших сил є неправильним, і ми вважаємо, що в цьому підході всі повинні бути єдині: випустіть Тимошенко, дайте можливість брати участь у виборах партії Батьківщина на чолі з їх лідером, і ми всі підемо на вибори. Що ми отримали після цієї заяви - два або три політичні діячі буквально на наступний день вибігли і почали кричати, що ні-ні-ні, ми підемо на вибори, ми вважаємо, що це неправильно бойкотувати", - обурився Яценюк.

На думку Яценюка, такі дії опозиційних партій пояснюються бажанням "попастись на чужому електоральному полі, що є навіть не цинізмом, а політичною дрібнуватістю".

Нагадаємо, раніше Яценюк запропонував опозиції бойкотувати парламентські вибори.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини