RU

Яценюк озвучив п'ять завдань для нового уряду

03.12.2014, 13:02
Яценюк озвучив п'ять завдань для нового уряду - Фото
Арсеній Яценюк (фото - dyvys.in)

Новий Кабінет міністрів повинен зосередити свої зусилля на реформах у п'яти напрямках. Про це, відкриваючи засідання уряду, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Яценюка, перший і головний напрямок, яким буде займатися Кабмін - національна безпека і оборона. "Ситуація складна в секторі безпеки, і в рамках нашої боротьби за незалежність, основні фінансові ресурси та матеріально-технічні повинні бути спрямовані на національну безпеку і оборону держави", - сказав він.

Другий напрям, який анонсував Яценюк - боротьба з корупцією. "Тут у мене великі надії як на Міністерство внутрішніх справ, так і на галузеві міністерства. Це дерегуляція, зменшення кількості чиновників і функцій, які виконують ці чиновники", - сказав він.

В рамках третього напряму Яценюк пообіцяв до кінця року подати до Верховної Ради блок економічних і податкових законів, запропонувати нову редакцію Бюджетного кодексу, яка дозволить органам місцевої влади додатково формувати власну дохідну базу, і нову редакцію Податкового кодексу, щоб скоротити кількість податків і розширити базу оподаткування, знизити єдиний соціальний внесок і вивести з тіні зарплати.

"Нам також необхідний закон України про державний бюджет, який буде жорстким і складним, тому що в 2015 році у нас завдання - вижити, щоб сформувати базу для зростання та економічної стабільності в 2016 році", - зазначив Яценюк.

Четвертий блок завдань, позначений Яценюком для уряду - це реформи у сфері енергетики; п'ятий - реформа публічної адміністрації і всіх структур державної влади.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини