RU

Яценюк не виключає свого арешту

07.02.2013, 13:03
Яценюк не виключає свого арешту - Фото
2fcdfe1011b9c5305588fef71581e6b4.jpg
Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк побоюється, що його посадять за сенсорну кнопку. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, коментуючи заяву регіоналів про те, що модернізована система Рада-3 з сенсорною кнопкою для голосування в парламенті була розроблена з порушенням законодавства, коли Яценюк обіймав посаду голови Верховної Ради.

Яценюк зазначив, що йому стало відомо зі ЗМІ про те, що депутат регіонал "за вказівкою цілої Партії регіонів" прийняв рішення звернутися до прокуратури з тим, щоб у відношенні Яценюка порушили кримінальну справу. "Це стандартний варіант, за яким працює Партія регіонів. Є тільки одна проблема - Качанівська виправна колонія - жіноча. Але я думаю, що для мене зроблять виняток", - резюмував політик.

Нагадаємо, народний депутат від фракції Партії регіонів Владислав Лук'янов заявив, що особисто звертається до Генеральної прокуратури щодо порушення кримінальної справи щодо зловживань у процесі виділення коштів на купівлю та встановлення у Верховній Раді системи для голосування Рада-3.

За словами Лук'янова, кошти на цю систему виділили з бюджету парламенту за одноосібним рішенням Арсенія Яценюка, який тоді був головою парламенту. "Хай прокуратура розслідує цю справу. Коли ми говоримо про Раду-3, тобто питання зловживання бюджетними коштами. Ця система профінансована з порушенням законодавства і порядку використання бюджетних грошей. За таке чиновники низького рангу несуть кримінальну відповідальність", - сказав Лук'янов.

Яценюк був ініціатором введення сенсорної кнопки в період свого головування в парламенті у 2007-2008 роках. 4 лютого 2013 року опозиція закликала голову Верховної Ради Володимира Рибака ввести в дію систему для голосування Рада-3. Яценюк тоді заявив, що якщо система Рада-3 не працює, "значить, хтось її демонтував, і повинен за це відповідати"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини