RU

Яценюк назвав рішення КСУ початком фальсифікації виборів

05.04.2012, 14:47
Яценюк назвав рішення КСУ початком фальсифікації виборів - Фото
Арсеній Яценюк вважає, що влада вирішила змінити правила гри під себе
Сьогоднішнім рішенням Конституційний суд за вказівкою влади змінив виборчий закон, який був прийнятий через складний діалог парламентською більшістю й опозицією. Про це заявив лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк.

"Партія регіонів усвідомлює, що за цим законом вона програє вибори в жовтні. Тому вона почала масштабну фальсифікацію виборів за рішенням Конституційного суду, яка дозволяє Партії регіонів отримати додаткові мандати в підконтрольних їй округах", - підкреслив Яценюк, якого цитує прес-служба партії.

За словами Яценюка, своїм рішенням КС скасував створення дільниць за кордоном, які були прикріплені до міста Києва й створює три додаткових округи в регіонах, підконтрольних Партії регіонів. "Влада розуміє, що кияни їх не підтримають, бо сподівається отримати додаткові мандати в регіонах, де зможе сфальсифікувати вибори. Виборчий процес фактично розпочався й шулера з Партії регіонів в черговий раз вирішили змінити правила гри під себе", - заявив він.

"Пакт про проведення чесних виборів розірваний Віктором Януковичем. У Верховній Раді відкрито ящик Пандори зі зміни закону про вибори народних депутатів", - підкреслив лідер Фронту змін.

Він заявив, що парламент повинен прийняти рішення про незмінність процедури визначення одномандатних округів і неможливість внесення змін до закону про вибори в цілому.

"Об'єднана опозиція виграє вибори, незважаючи на махінації Конституційного суду, судді якого повинні понести відповідальність як за сьогоднішнє рішення, так і за незаконну зміну Конституції України", - зазначив Яценюк.

Нагадаємо, Конституційний суд визнав неконституційним положення закону про вибори народних депутатів, згідно з яким зарубіжні виборчі дільниці включаються до складу одномандатних округів на території Києва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини