RU

Яценюк наполягає, що за Азарова сьогодні голосувати не можна

12.12.2012, 17:38
Яценюк наполягає, що за Азарова сьогодні голосувати не можна - Фото
Арсеній Яценюк
Голосування за прем'єр-міністра у Верховній Раді не буде. Про це заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк у своєму виступі в парламенті.

"Голосування за прем'єр-міністра України можливе тільки в тому випадку, коли буде виконаний закон про Кабінет міністрів і закон про регламент, а саме - після формування комітетів і проходження кандидатури прем'єр-міністра через всі комітети, і після відповідних подань парламент має право розглядати це питання. Неконституційного голосування за прем'єра не буде. Формуємо комітети, виконуємо закон - а після цього будемо розглядати кандидатуру прем'єр-міністра", - сказав Яценюк.

Він також зазначив, що ще має бути сформована лічильна комісія, якій слід перевірити технічний стан системи "Рада". Яценюк підкреслив, що це займе багато часу, тому навряд чи звіт комісії можна буде заслухати сьогодні.

Яценюк нагадав, що рішення про продовження пленарного засідання Ради, відповідно до регламенту, на ранковому засіданні не приймалося, тому головуючий може продовжити сьогоднішню роботу Ради тільки до 18:15.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини