Яценюк на раді реформ закликав Порошенка до єдності

09.12.2015, 13:00
Яценюк на раді реформ закликав Порошенка до єдності - Фото
Арсеній Яценюк
"У нас є тільки один шлях - шлях єдності, шлях просування вперед і шлях відповідальності перед нашою країною", - заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Національної ради реформ у вівторок, 8 грудня.

Арсеній Яценюк нагадав, що один з основних меседжів віце-президента США Джо Байдена, який виступив в українському парламенті, стосувався єдності.

"Ви як ніхто маєте найбільший політичний досвід у цій країні. І я хочу вас запевнити, Петро Олексійович, що у нас є тільки один шлях, і я перший прихильник і ваш союзник, - шлях єдності, шлях просування вперед і шлях відповідальності перед нашою країною", - підкреслив прем'єр-міністр України.

"Це країна, в якій ми народилися, в якій ми живемо, і за яку ми відповідаємо як обрані народом України політичні лідери", - додав глава уряду.

"З нашою спільною політичною волею, з усією відповідальністю перед українським народом ми всі пройдемо. Ми приймемо не тільки Податковий кодекс і бюджет. Ми зробимо нашу країну успішною. І наступний візит або президента Сполучених Штатів Америки, або будь-якого іншого лідера, які нас сьогодні підтримують, буде з наступним меседжем: "Їм це вдалося. Це вдалося президенту, це вдалося уряду і, в першу чергу, це вдалося народу України", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина