RU

Яценюк: Ми забезпечимо Тимошенко право балотуватися в президенти

28.09.2012, 12:17
Яценюк: Ми забезпечимо Тимошенко право балотуватися в президенти - Фото
Арсеній Яценюк
Про це лідер об'єднаної опозиції Батьківщина Арсеній Яценюк заявив в інтерв'ю газеті Комерсант-Україна.

"Говорити про президентські вибори зараз безглуздо, а саме обговорення цікаво лише тим, хто хоче потішити своє самолюбство. Крім того, я впевнений, Тимошенко має пріоритетне право брати участь у президентських виборах щодо мене і всіх інших представників опозиції", - підкреслив Яценюк.

Він зазначив, що перед опозицією сьогодні стоїть два завдання: звільнити Тимошенко і забезпечити їй право участі у виборах. При цьому, за його словами, методи впливу дипломатичного характеру на ситуацію з Тимошенко вже використані. "Вони не дали ефекту. Але є ще один механізм. Його навряд чи можна назвати дипломатичним, але це метод захисту демократії. Демократію захищають за допомогою санкцій", - сказав політик.

Яценюк підкреслив, що все керівництво країни має закордонні активи, рахунки за кордоном, літаки, зареєстровані на офшорні банки, їхні родини живуть за межами країни, і їх родичі мають там власність. "Як би страшно це не звучало, але люди, які керують країною, не пов'язують своє майбутнє з Україною, для них вона лише ресурсна база", - говорить політик.

Разом з тим, за словами Яценюка, опозиції не вистачає Тимошенко. "Якби Юлія Тимошенко була поруч, нам було б набагато легше. В будь-якій кампанії, крім раціональності, необхідний дуже високий градус емоцій. Раціо ми забезпечили. Емоції і харизма, які є у Юлії Тимошенко, не притаманні жодному іншому політику в Україні, тому що у нас немає жодного іншого політика-жінки", - підсумував Яценюк.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини