RU

Яценюк хоче порушити справу за спробу забрати мандат у Власенка

05.03.2013, 14:58
Яценюк хоче порушити справу за спробу забрати мандат у Власенка - Фото
Арсеній Яценюк
Народний депутат Арсеній Яценюк вважає, що позов до Вищого адміністративного суду щодо позбавлення Сергія Власенка депутатських повноважень недійсний, і просить відкрити кримінальне провадження за цим фактом. Про це він заявив сьогодні на засіданні ВАСУ, де присутній в якості захисника Власенка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк пояснив: "27 числа ніякого засідання регламентного комітету не було. В основі цього позову лежить нібито факт скликання регламентного комітету, який був сфальсифікований. Із 17-ти членів комітету на цьому так званому засіданні було тільки п'ять чоловік, які не проводили ніякого засідання".

На думку Яценюка, мова про кримінальний злочин. "Ми просили прийняти окреме визначення про порушення кримінальної справи і з'ясуванні фактів фальсифікації протоколу засідання регламентного комітету", - сказав він.

Судді вирішили не розглядати це клопотання на даній стадії розгляду, але повернутися до нього пізніше.

Нагадаємо, біля будівлі ВАСУ зібралися більше двох сотень прихильників ВО Батьківщина - вони прийшли підтримати депутата і захисника екс-прем'єра  Юлії Тимошенко Власенка, якого ВАСУ може позбавити депутатських повноважень. Прихильники Власенка стоять біля суду з прапорами і символікою Батьківщини, а також плакатами "Стоп диктатурі".

Влада вважає, що захисник Юлії Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам же Власенко наполягає, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво, щоб не було підстав для якихось політичних інсинуацій. Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Тимошенко.

Досьє на Сергія Власенка

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини