RU

Яценюк каже, що Партія регіонів пішла назустріч опозиції

10.04.2013, 23:38
Яценюк каже, що Партія регіонів пішла назустріч опозиції - Фото
Арсеній Яценюк (фото - byut.com.ua)

До порядку денного Верховної Ради включено питання про призначення київських виборів, скасування пенсійної реформи, відставку Кабінету міністрів, а також про декриміналізацію статей, за якими засуджено екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. Про це заявив 10 квітня голова фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

"Нам вдалось продемонструвати єдність української опозиції. Те, що українці бачать, що опозиція єдина в досягненні своїх цілей, що опозиція здатна перемагати, здатна не просто боротись, а ще і показувати результат – це дуже важливо", - повідомив Яценюк журналістам у Рівному перед початком опозиційної акції Вставай, Україно!, повідомляє прес-служба ВО Батьківщина.

"Ми боремось позапарламентськими методами, але нам вдається і багато що зробити в рамках Верховної Ради. Партія регіонів пішла «на попятную», і до порядку денного включені всі питання, які опозиція вимагала для розгляду Верховної Ради", - підкреслив політик.

Лідер фракції Батьківщина повідомив, що до порядку денного включено питання про призначення виборів мера Києва і Київради, про скасування пенсійної реформи, про відставку уряду. "Також включено питання про декриміналізацію статей Кримінального кодексу, за якими незаконно ув’язнена Юлія Тимошенко", - сказав Яценюк.

За його словами, включення питань, на яких наполягала опозиція, до порядку денного - це реакція на те, що опозиція зібрала підписи за проведення позачергової сесії. "Тому ми не вбачаємо доцільності в позачерговій сесії, а будемо розглядати ці питання, адже Партія регіонів зрозуміла, що на вимоги опозиції треба йти", - підкреслив Яценюк.

Досьє на Арсенія Яценюка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини