RU

Яценюк готовий звільняти чиновників за зрив захисту населення

16.03.2015, 15:46
Яценюк готовий звільняти чиновників за зрив захисту населення - Фото
Арсеній Яценюк
Кабінет міністрів розгляне питання про звільнення чиновників, які не виконали доручення уряду щодо організації цивільного захисту населення. Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у ході селекторної наради, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Яценюк попросив узагальнити інформацію, надану головою Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергієм Бочковським. "Секретаріатові Кабінету міністрів - внести на розгляд уряду питання про дисциплінарну відповідальність посадових осіб, винних у невиконанні доручень уряду щодо цивільного захисту населення і посиленої боротьби з терористичною загрозою, аж до звільнення із займаних посад", - сказав він.

У своїй доповіді Бочковський зазначив, що найгірша ситуація з організацією забезпечення цивільного захисту у Запорізькій, Херсонській, Волинській та Закарпатській областях.

Яценюк підкреслив, що на даному етапі Росія відступати не збирається. "І це вимагає відповідальності й організованості від усіх нас. Це вимагає від Міністерства оборони та Генерального штабу приведення в повну бойову готовність Збройних Сил країни. Це вимагає від служби з питань надзвичайних ситуацій та кожного керівника області роботи із забезпечення захисту громадян. Це вимагає від Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України і всієї правоохоронної системи боротьби з тероризмом і переслідування кожного, хто зазіхає на життя українців і незалежність України", - сказав він.

Звертаючись до керівників областей і правоохоронних відомств, Яценюк заявив, що необхідний повний контроль над українськими територіями, повна інвентаризація споруд цивільного захисту, фінансування придбання медпрепаратів, необхідних у разі надзвичайної ситуації, поширення на всю територію України системи служби 112 як системи комунікації по захисту громадян. "Потрібно фінансування - будь ласка. Ми виділили додатковий ресурс. У кожній області телефон 112 повинен працювати як реальна швидка допомога людині з усіх питань, які знаходяться в компетенції ваших служб", - додав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини