Яценюк дає Квіташвілі три місяці для демонстрації реформ

02.06.2015, 14:24
Яценюк дає Квіташвілі три місяці для демонстрації реформ - Фото
Арсеній Яценюк

Крім міністерства охорони здоров'я, глава уряду Арсеній Яценюк пригрозив до вересня особисто перевірити роботу всіх міністерств на курсі реформ

Глава уряду Арсеній Яценюк  вимагає від міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі до вересня показати реальні результати в реформуванні системи МОЗ. Про це прем'єр-міністр заявив на засіданні колегії Міністерства охорони здоров'я в Києві, повідомляє Укрінформ.

"У нас з вами є три місяці... Є парламент. Парламент хоче змін. Є міністерство. Міністерство пропонує зміни. На вересень я вимагаю результату як щодо ухвалення закону, так і закупівлі медичних препаратів і лікарських заходів, так і забезпечення вакцинацією. Конкретного результату", - звернувся він до Квіташвілі.

Також Яценюк пообіцяв, що до осені перевірить курс реформ і функціонування інших міністерств. "До вересня я пройдуся по всіх міністерствах. А то я дивлюся, що деякі члени коаліції просто забули, що таке коаліційний уряд", - зазначив він.

Крім цього, прем'єр в черговий раз нагадав, що відповідальність за реформи в країні лежить на уряді, парламентській коаліції, прем'єр-міністру і президенту України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт. Як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих