RU

Яценюк знає, чим Україна може замінити дорогий російський газ

09.07.2009, 09:24

Народний депутат, лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк переконаний, що Україна повинна максимально замінити дорогий російський газ власною дешевою електроенергією. Про це політик заявив в ефірі Луганського обласного телебачення.

"Ми нічого сьогодні не можемо запропонувати крім дешевої електроенергії. Це сьогодні єдиний вихід. Так роблять французи, і саме французькі атомні електростанції забезпечили енергетичну безпеку Франції. Для України це абсолютно реально і у нас буде чітка альтернатива. Навіщо людині дорогий газ в сільському районі, якщо держава йому дасть надзвичайно дешеву електроенергію?!", - вказав А.Яценюк, слова якого ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі "Фронту змін".

"Необхідне розуміння того, що чим вище зростання цін на нафту, тим краще переходити на альтернативні джерела. Але чим нижча ціна на нафту, тим ефективніше будуть так звані традиційні джерела. Тобто у мене є чітке розуміння, що дорогий газ має бути замінено дешевою українською електроенергією", - наголосив політик.

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини