RU

Яценюк закликав до міжнаціональної та релігійної терпимості

29.09.2008, 12:14

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк закликав прагнути до того, щоб в Україні більше ніколи не було місця міжнаціональній нетерпимості і релігійній ворожнечі. Про це він заявив у зверненні з приводу річниці трагедії в Бабиному Яру.

Як повідомляє прес-служба ВР, А. Яценюк зазначив: "У річницю трагедії я схиляю голову перед всіма невинно загиблими жертвами терору. Все далі і далі в історію відійдуть події Другої світової війни, але не зажили рани, які вона залишила в людській пам'яті".

За його словами, 67 років назад Бабин Яр став "місцем смертної страти десятків тисяч невинних синів і дочок нашого народу, синонімом величезної людської трагедії". "Саме в Бабиному Яру під час фашистської окупації здійснювалася акція знищення мирного населення. Тут першою була пролита кров жінок, дітей, людей похилого віку", - зазначив він.

А. Яценюк вважає, що масштаб трагедії Бабиного Яру не можна виміряти сухою статистикою. "За кожною цифрою можна побачити людське життя і загалом всю людську цивілізацію, поставлену під кулеметну чергу. Бабин Яр став символом скорботи і застереження для всього людства. Правду про цей злочин необхідно донести до серця і свідомості кожної людини", - наголосив спікер.

"Наша пам'ять повинна стати застереженням для всіх, хто намагається посіяти зерна розбрату в нашій багатонаціональній сім'ї. Давайте прагнути до того, щоб в Україні не було місця міжнаціональної нетерпимості і релігійній ворожнечі", - зазначив А. Яценюк.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини