RU

Яценюк вважає, що голосування з приводу долі Кабміну може виявитися неконституційним

08.07.2008, 11:30

Ряд деталей розгляду сьогодні резолюції щодо недовіри урядові можуть спричинити її неконституційність. Так вважає Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Голови ВР, стаття 89 Конституції України передбачає, що будь-яке питання, у тому числі, й питання про відповідальність уряду, повинне бути заздалегідь розглянуте у профільних комітетах Верховної Ради України. "Цього зроблено не було", - підкреслив А. Яценюк.

Також глава парламенту звернув увагу на те, що стаття 25 Закону України "Про комітети Верховної Ради" передбачає участь комітетів Верховної Ради України в розгляді питання про недовіру урядові України. "Хотів би нагадати всім історію 2006 року, коли уряд Єханурова було відправлено у відставку, і сам парламент вже за два місяці скасував власну неконституційну постанову на основі представлення Президента", - додав він. Таким чином, за словами А. Яценюка, юридичні підстави для розгляду питання про недовіру урядові парламент має. "Але багато юридичних колізій, які зараз є в цьому акті, можуть однозначно спричинити неконституційність цього акту", - сказав спікер.

Нагадаємо, А. Яценюк заявляв, що парламент має всі юридичні підстави для розгляду резолюції про недовіру Кабінетові Міністрів.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини