RU

Яценюк вважає "політичним абсурдом" можливе голосування щодо Кабміну сьогодні

08.07.2008, 12:21

Політичним абсурдом вважає голосування щодо резолюції про недовіру урядові сьогодні в парламенті Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк. Про це він заявив, інформуючи депутатів про те, що голосування за резолюцією вимагає Партія регіонів, підтримують її в цьому фракції комуністів і Блоку Литвина.

"Я не б хотів давати політичних оцінок, але все ж дозволю собі дуже коротко прокоментувати. Вважаю розгляд такого питання ні чим іншим як політичним абсурдом. Було б абсолютно зрозумілим, якби була сформована нова коаліція, поданий новий склад Кабінету Міністрів України, і, таким чином, було б конституційне прийняття рішення про передачу влади новій коаліції, новому складу уряду", - відмітив глава парламенту, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

А. Яценюк підкреслив, що сьогодні опозиція має всі юридичні можливості для прийняття такого рішення. "Але я так розумію, що не вистачає політичних можливостей", - підсумував спікер.

Нагадаємо, А. Яценюк заявляв, що парламент має всі юридичні підстави для розгляду резолюції про недовіру Кабінетові Міністрів.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини