RU

Яценюк вимагає від Януковича відправити Кабмін Азарова у відставку

24.02.2011, 14:00
Яценюк вимагає від Януковича відправити Кабмін Азарова у відставку - Фото
9daabcf657cdf11e5435011f1a6637f5.jpg

Яценюк вимагає від Януковича відправити Кабмін Азарова у відставку

Опозиційний уряд Арсенія Яценюка (на фото) вимагає від Президента України Віктора Януковича відправити нинішній Кабінет Міністрів у відставку. Відповідна резолюція була прийнята сьогодні на засіданні "уряду змін".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, лідер "Фронту змін" А. Яценюк пояснив: "Президент отримав всю повноту влади і сьогодні несе відповідальність за все, що відбувається в країні. Тому я офіційно звертаюся до Президента України Януковича Віктора Федоровича з тим, щоб він відповідно до статті 106 Конституції України (про повноваження глави держави, - ред.) відправив діючий уряд у відставку. Він повинен визнати кадрові помилки. Він повинен визнати, що цей уряд не здібний провести жодну реформу і це сьогодні єдина відповідь на те, що відбувається у країні".

За його словами, в України ще є шанс повернутися на демократичний шлях розвитку, відновити економічне зростання і почати виходити з боргової ями: "Знову створений уряд повинен нарешті за рік, по-перше, представити програму діяльності уряду, якої у нинішнього уряду немає, по-друге, представити парламенту програму соціально-економічного розвитку країни, якої сьогодні також немає".

Крім того, "Уряд змін" вимагає від Верховної Ради прийняти ряд опозиційних законопроектів, - зокрема, проект закону про опозицію, - скоротити витрати на систему держуправління, відновити дію антикорупційних законів, які втратили силу 5 січня 2011 року, і прийняти антикорупційний пакет законів А.Яценюка, а також провести парламентські слухання з податкової реформи і внести зміни до Податкового кодексу.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
"Фронт змін": довідка та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини