RU

Яценюк відкрив засідання Ради і оголосив перерву

09.10.2008, 10:59

Голова парламенту Арсеній Яценюк, відкривши засідання Верховної Ради, оголосив про перерву.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у залі зареєструвалося 342 народних депутатів. А. Яценюк відзначив, що це "практично останнє засідання ВР". Він також додав, що отримав офіційний Указ Президента про розпуск парламенту.

"Для того, щоб ми ухвалили рішення, яким чином рухатися далі, тому що, в принципі, стало чітко зрозуміло, що наше нечітке майбутнє вже визначено. Указ є, тепер треба провести дострокові вибори", - сказав А. Яценюк.

Глава парламенту додав, що треба визначити, яким чином проводити вибори, тому що їх необхідно профінансувати. Він також зазначив, що для проведення виборів треба внести відповідні зміни до законодавства.

За словами глави парламенту, у середу було розроблено пакет законодавства, і лідери фракцій мають ухвалити рішення про те, як за цей пакет буде проголосовано. Він оголосив перерву до 12.30. Під час цієї перерви буде проведено погоджувальну раду керівників фракцій.

Нагадаємо, 8 жовтня 2008 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини