RU

Яценюк "відхрестився" від Банкової

11.11.2008, 15:30

Голосування про включення до порядку денного питання відставки Голови Верховної Ради наочно продемонструвало, що Арсеній Яценюк у парламенті не є провідником інтересів Банкової. Про це сам спікер ВР А.Яценюк заявив журналістам на брифінгу.

"Дуже добре, що це сталося саме сьогодні. Дуже легко простежується причиново-наслідковий зв'язок між заявами про якісь незрозумілі зміни і фальсифікації в законі. Це була так звана арт-підготовка. І сьогодні дуже легко дати відповідь на всі питання: яка була роль Голови Верховної Ради, під ким він там був - під Банкову, не під Банкову. Ви бачили результати голосування", - сказав А.Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Спікер наголосив, що був і залишається незалежним політиком, і така незалежність влаштовує далеко не всіх. "Нехай тепер думають, яким чином вони хочуть переформатувати парламент, як вони хочуть переформатувати країну, це ще один шанс для них або виявити себе результативно, або безрезультативно", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада внесла до порядку денного своєї роботи питання про відставку А.Яценюка з посади глави парламенту. За це проголосували 229 народних депутатів. Спікер, реагуючи на результати голосування, заявив: "Прошу рахункову комісію підготувати бюлетені для голосування".

Перед голосуванням А.Яценюк наголосив, що готовий ще раз повернутися до питання "35-ої відставки Яценюка". "Блок Юлії Тимошенко, "Наша Україна" звернулися з чітким проханням: якщо в цей момент не буде підтримано заяву, відкличте свою заяву, Арсенію Петровичу. Будемо розглядати", - заявив спікер ще до прийняття позитивного розв'язання щодо внесення цього питання до порядку денного.

Раніше парламент не підтримав пропозиції Партії регіонів розглянути сьогодні під час пленарного засідання питання відставки Голови Верховної Ради А.Яценюка. За внесення цього питання до порядку денного роботи парламенту на вівторок проголосували всього 220 народних депутатів.

Нагадаємо також, що А.Яценюк вперше заявив про свою готовність до відставки 16 вересня. А на наступний день спікер ВР оголосив про намір подати у відставку.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини