RU

Яценюк створює свій "Уряд змін"

15.04.2010, 13:25

Лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк створює свій "Уряд змін", до якого обіцяє залучити представників нового політичного покоління. Роботою чергового тіньового уряду будуть займатися 12 координаторів - по одному на кожний напрям.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Фронту змін", напрям "Суспільство знань" буде координувати Лілія Гриневич, "Єдиний культурний простір" - Віктор Єленський, "Відкрита влада" - Богдан Козаченко, "Сучасна інфраструктура" - Ігор Ліські, "Молоді українці" - Андрій Павелко, "Бюджет зростання" - Андрій Пишний, "Заможне село" - Андрій Табалов, "Країна без корупції" - Володимир Хоменко. "Підприємницькі ініціативи" буде просувати Андрій Мартенс, "Здоров'ям нації" займеться Олександр Ярошенко. За Ігорем Баленком закріплено "Чисте навколишнє середовище", за Михайлом Башкіровим - "Безпека країни".

Цих координаторів А.Яценюк назвав 12-тью апостолами свого уряду.

Представляючи свій проект у прямому ефірі одного з телеканалів, ідеолог "Уряду змін" А.Яценюк пообіцяв, що уряд визначить цілі розвитку країни, а також визначить партнерів і плани реалізації цих цілей. Крім того, тіньовий Кабмін буде моніторити дії влади і пропонувати свої варіанти розв'язання проблем. За його словами, цей проект представлятиме "суспільну опозицію", яка веде постійний діалог з широким колом експертів, позапарламентськими партіями і громадськістю.

"Наше завдання - відкрити двері людей, які хочуть змінити країну. Ми будемо залучати фахівців, а не ділити віртуальні міністерські посади. Будемо працювати з суспільством, а не обмежуватися парламентом", - зазначив А.Яценюк.

До того ж лідер "Фронту змін" запевнив, що не знає, хто стане міністрами і прем'єр-міністром цього "тіньового Кабміну".

Нагадаємо, в Україні вже є один опозиційний уряд, його очолює Сергій Соболєв. Міністерські посади у цьому тіньовому Кабміні обійняли представники БЮТ і частини НУНС, які перед цим увійшли до складу так званої об'єднаної опозиції.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
"Фронт змін": біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини