RU

Яценюк стверджує, що Янукович пропонував йому крісло Прем'єра

17.03.2010, 12:40

Арсеній Яценюк стверджує, що під час перемовин з Президентом Віктором Януковичем обговорювалася посада не Віце-прем'єра, а Прем'єр-міністра. Про це народний депутат заявив в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна".

Зокрема, реагуючи на прохання розповідати про перемовини з В.Януковичем, на яких йому, за повідомленням Адміністрації Президента, була запропонована посада Віце-прем'єра, А.Яценюк спитав: "А з чого ви взяли, що йшлося саме про посади Віце-прем'єра?"

"Дивно, як вони (Адміністрація Президента, - ред.) про це дізналися, якщо у кабінеті було тільки дві людини - Янукович і я. Можете навіть не сумніватися, що ми починали з посади Прем'єр-міністра. Так, була фраза: "Я би хотів, щоб ти в уряді відповідав за реформи". Я дослівно передаю сказане Віктором Федоровичем Януковичем. Але якщо немає коаліційної угоди, про які посади може йтися?" - зазначив А.Яценюк.

Нагадаємо, сам В.Янукович за результатами зустрічі заявив, що запропонував учаснику президентських виборів А.Яценюку високу посаду в уряді, але лідер партії "Фронт змін" відмовився і вирішив перейти в опозицію. "Арсеній Петрович відмовився... Я сподіваюся, що це буде конструктивна опозиція, яка не руйнуватиме країну", - сказав він. До того ж Президент висловив вдячність А.Яценюку за те, що той "піднявся над процесом" і усвідомив важливість консолідації зусиль влади і опозиції для боротьби з кризою.

Арсен Яценюк: біографія та добірка новин >>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини