RU

Яценюк ще не знає, з ким піде на вибори

14.10.2008, 17:46

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк заявляє, що ще рано говорити про те, з якою політичною силою він піде на вибори. Про це він заявив на брифінзі у вівторок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А. Яценюк, коментуючи інформацію про те, що він братиме участь у різних політичних проектах, які спеціально створюються "під нього": "По-перше, проекти під мене не готуються. Я вже в принципі в такому становищі, що й сам можу проекти робити". Так, глава парламенту наголосив, що є противником будь-яких політичних проектів. "Я тільки за ідеологічну базу, за партії", - сказав він.

А. Яценюк заявив, що ніколи не приховував, що створює політичну партію. Водночас, він нагадав, що українське законодавство не передбачає участі у виборах тих партій, які створені менше ніж за рік до цих виборів. "Навіть якби це законодавство було іншим, то за два місяці неможливо "розкрутити" дійсно партію, тому виборча конфігурація залежатиме як від того, хто буде сьогодні пропонувати ті чи інші умови, і від того, яке внутрішнє рішення я прийму особисто", - сказав Голова ВР.

Нагадаємо, політолог Вадим Карасьов прогнозував, що у разі створення пропрезидентського виборчого блоку одним із перших номерів списку цієї політсили може стати А. Яценюк.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини