RU

Яценюк розповів, яким має бути перше рішення нового Президента

31.08.2009, 16:25

Лідер громадської ініціативи "Фронт змін" Арсеній Яценюк переконаний, що наступний Президент повинен буде почати з того, що виконає волю народу, який на референдумі 2000 року проголосував за скорочення чисельності парламенту з 450 до 300 обранців і зняття депутатської недоторканості.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ініціативи, політик наголосив, що пройдено усі юридичні процедури для зняття депутатської недоторканості, але цього досі не зроблено. "Я вам нагадаю, як знімалася депутатська недоторканість, коли я був керівником парламенту. Для першого етапного голосування треба було 226 голосів. Три рази я ставив на голосування це питання, мало не силою примушував натискати на кнопки", - сказав А.Яценюк.

Зараз, за його словами, вже є відповідний висновок Конституційного Суду, є рішення парламенту. "У мене питання до Партії регіонів, до БЮТ, до керівника парламенту: чому не ставиться питання про остаточне зняття недоторканості? Всі юридичні процедури пройдено. Чому сьогодні парламент заблокував рішення, яке ми приймали рівно півроку тому? Не хочуть. Бояться", - переконаний лідер "Фронту змін".

У 2000 році, вказав А.Яценюк, українці на референдумі проголосували за те, щоб в Верховній Раді було 300 народних депутатів. "Воля українського народу повинна бути реалізована. Наступний Президент зобов'язаний реалізувати волю українського народу - 300 депутатів. З цього він повинен почати", - сказав він.

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини