RU

Яценюк рекомендує зекономити на органах влади понад 4,3 млрд. грн.

13.05.2010, 16:05

Народний депутат Арсеній Яценюк пропонує у держбюджеті на 2010 рік скоротити витрати на утримання Президента, Верховної Ради, Кабміну, апарату центральних і місцевих органів виконавчої влади. Відповідний законопроект подано до Верховної Ради.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Фронту змін", прийняття проекту дасть змогу зменшити витрати на утримання адміністративного апарату держорганів більш ніж на 4 млрд. 365 млн. грн. При розрахунку суми витрат А.Яценюк рекомендує керуватися такою формулою: витрати 2009 року мінус 20%.

Зекономлені кошти А.Яценюк пропонує спрямувати на соціальні потреби і фінансування медицини, освіти, оборони і української армії, на розвиток малого і середнього бізнесу. "Партія регіонів зобов'язана підтримати цей законопроект", - вважає він.

Нагадаємо, раніше в опозиційному таборі Юлії Тимошенко заявляли про те, що у бюджеті-2010 були збільшені витрати на утримання органів держвлади. За словами бютівця Миколи Томенка, витрати на утримання ДУС зростають на 28% (більше 230 млн. грн.), на забезпечення діяльності Президента - на 17% (34 млн. грн.), на утримання секретаріату Кабміну - на 12%, на утримання апарату ВР - на 11%.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини