RU

Яценюк пропонує Тимошенко прийняти пакет антикризових законів-2

10.11.2008, 12:08

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк заявляє про необхідність прийняти пакет антикризових законів-2. Про це він заявив на засіданні погоджувальної ради в понеділок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Яценюк повідомив, що уряд спільно з Національним банком України активно працює над вирішенням питання подолання економічної кризи. Зокрема за словами спікера, зараз ведеться робота над цілим комплексом заходів.

"Сьогодні я звернувся до Прем'єр-міністра України з пропозицією щодо формування антикризового пакету-2 з 12 пунктів, які пропонуються уряду приєднати до своєї антикризової програми. Гадаю, що в найкоротші строки уряд разом із Верховною Радою зможе подати антикризовий пакет-2, оскільки зараз у міністерствах і відомствах ведеться надзвичайно активна робота з цього приводу", - сказав А.Яценюк.

Нагадаємо, 31 жовтня Верховна Рада прийняла антикризовий Закон "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Про пожертву лідерів нації в фонд антикризи у статті "Апаратне "обрізання" >>>
Досьє на Арсенія Яценюка >>>
Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини