RU

Яценюк пропонує Раді засідати доти, поки не буде прийнято антикризовий пакет

27.10.2008, 16:11

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк заявив, що парламент буде засідати в пленарному режимі доти, поки не буде прийнято пакет законів про урегулювання економічної кризи в Україні. Про це він заявив під час круглого столу на тему: "Запропоновані шляхи виходу з фінансової кризи".

"Я чітко декларую: парламент буде засідати до того моменту, поки не буде прийнято відповідний пакет економічного законодавства. У нас зараз немає іншого виходу. Це не політичне питання. Це питання життєдіяльності країни", - сказав А. Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава парламенту наголосив, що такий законопроект не є панацеєю, оскільки він не вирішує всіх насущних проблем. "Цей законопроект, який можуть розглянути у парламенті, не вирішує всіх проблем, він дуже далекий від того, щоб можна було сказати, що після його прийняття в Україні буде світле майбутнє", - сказав А. Яценюк.

Нагадаємо, в ВР зареєстровано 6 законопроектів щодо мінімізації наслідку світової фінансової кризи на Україну.

Разом з тим, сьогодні під час погоджувальної ради політичні сили не змогли домовитися про спільні дії щодо виходу з економічної кризи. За словами Петра Симоненка, "спільної думки щодо виходу з кризи немає".

Детальніше про антикризові заходи Кабміну у матеріалі "Юлія Тимошенко: радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини