RU

Яценюк пропонує формувати порядок денний щодня

22.09.2008, 11:40

Доки не буде вирішено долі нової коаліції, навряд чи можна розраховувати на системну роботу парламенту. Порядок денний буде формуватися кожного ранку перед пленарним засіданням. Про це заявив Голова ВР Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання погоджувальної ради.

"Зрозуміло, що до того моменту, доки не буде вирішено або долі коаліції, або долі парламенту, про системну роботу навряд чи можна буде говорити. Тому я пропоную сьогодні у надзвичайно скороченому режимі провести засідання погоджувальної ради", - сказав А. Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами спікера, узгодженого розкладу роботи на тиждень немає. "Таким чином, ми переходимо до старого режиму роботи, коли кожного ранку у кабінеті Голови Верховної Ради України зустрічаються керівники фракцій і вносять свої пропозиції", - відзначив він.

А. Яценюк пропонує керівникам комітетів протягом сьогоднішнього дня обговорити пропозиції щодо порядку денного на тиждень із керівниками фракцій. "Щоб ми спробували щодня відображати не лише позицію фракцій, але й народних депутатів і керівників комітетів. Це те, що сьогодні може бути запропоновано як один із реальних варіантів. Другий варіант - можемо поговорити декілька годин. Але від цього нічого не зміниться, тому що ви бачите, яким чином форматується порядок денний. Щоранку ми годину витрачаємо на те, щоб спланувати робочий день", - сказав Голова ВР.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини